Elementai namų interjerui

Elementai namų interjerui

On:

Gyvenimas lofte daugeliui asocijuojasi su jaunyste, laisve, nepriklausomybe ir galimybe būti savimi.

Loftai - gana populiarus architektų ir interjero dizainerių urbanistinis sprendimas pastaruoju metu. Ir ne veltui, nes žmonių norinčių ir siekiančių laisvesnio, tarsi standartų nepripažįstančio gyvenimo būdo vis daugėja. Juk smagu, gyventi "studentišką gyvenimą", turėti savo erdvę, kūrybinę ir poilsio, ir dar tuo pačiu išskirtinę, ne tokią kaip visų. Lofto tipo butų pasirinkimas platėja. O jų įrengimui ribų nėra. Netgi dalis elementų, yra pritaikoma ir butuose ar namuose, nes juk į loftą nesikelia šeimos su dviem vaikais:)

Vieną iš sprendimų šiandien siūlome ir mes - sienų lipdukus. Ir nebūtinai jau mums įprastus su šeimos taisyklėmis, ar ką tik vestuves atšokusios poros namams skirtus. Siūlome visai kitokius - labiau iššaukiančius gyvenamai erdvei, jauno muzikos gerbėjo kambariui ar drabužinei, kuri iš veinos pusės gali būti labai elegantiška, bet gali turėti ir tavo gyvenimo credo atspindį.

Mano mėgstamiausias - būtent drabužinės lipdukas. Žaviuosi ir vonios sprendimais, deja gaila bet namuose esu įsirengusi dušo kabiną. Matyt teks pamstyti ir apie sprendimą mano atvejui.

Comments

Leave your comment

* Required field

Captcha
navigation