O kas patiktų Mamai keliauninkei?

O kas patiktų Mamai keliauninkei?

On:

Klausimas skamba taip todėl, kad mano Mama keliauninkė! Artėjant šiai gražiai Mamos dienai, pagalvojau, kad dažniausiai mamas aplankome su šypsenomis, puokšte gėlių ir kokiu nors skanėstu. Ir tai smagu. Bet, jei ji keliauninkė, gal šįkart pakvieskime ją kažkur kitur?

Pradėjau galvoti ir kurgi jai patiktų nukeliauti, ką mes galvojame, kad mūsų mamos mėgsta ir kuom jos džiaugiasi. Pirma mintis kuri kilo, tai Olandija ir tulpių šventė. Tačiau jei Olandija atrodo per toli, tai yra puikus šansas tulpių žydėjimo šventę aplankyti Burbiškio dvare (Radviliškio rajone) gegužės 11 d. Galite tai padaryti patys, savo automobiliu, o galite į pagalbą pasijungti ekskursijų organizatorius. Jei nusprendėte patys, pagalvokite apie originalų dovanų čekį, kad suteikti šiokios tokios paslapties savo dovanai ir tą išpakavimo džiaugsmą. Na o ekskursijų organizatoriai puikus sprendimas, jei gyvenate ne Lietuvoje, bet mamą keliauninkę, į kelionę išsiųsti vistiek norisi. Pasidairykite prgramos detalių čia

Jei be viso to, norite mamą nustebinti šiuo tuo daugiau. Yra kelionių, kuriose ne tik aplankysite gražius Lietuvos kampelius, bet ir padegustuosite egzotikos. Tarkim sraigių -– sraigės burgundiškai, sraigės įdarytos, sraigės kibine, sraigė kepta tešloje. Visa tai galima rasti Zarasų krašte, dar vadinamame Lietuvos Šveicarija. Pasiskaitykite organizatorių siūlomą programą čia.

Tačiau mama mamai nelygu. O ką jei ji aistringa mados sekėja? Siūlau pagalvoti ir apie Milaną. Savaitgaliui skrydis ten labai dažnai per Ryanair ar Wizz air pagaunamas už labai priimtiną, iki 100 Eur, kainą. Tad kodėl ne? Šilta, smagu, daug laiko kartu ir dar tokiame mieste!

Visuomet išlieka ir kitų sprendimų – diena ar savaitgalis SPA centre, tik šįkart kartu su mama, arba kino senasas Romuvoje ar Pasakoje. Šį Mamos dienos sekmadienį rodomi filmai Širdžių dama, Netikėta meilė ar Tobulas vyras – puikiai tiks mamos dukros kompanijai

Comments

Leave your comment

* Required field

Captcha
navigation