Priklijuojamos emblemos padės sukurti savitą stilių

On:

Kai norisi savitumo ir išskirtinumo, kiekvienas pasirenkame kaip tai susikursime. Vieni lankosi Dizainerių/ Pop up mugėse, kiti aplekia visus butikus, treti užsuka į sendaikčių turgelį, o mes pakalbėsim, kaip to pasiekti pasitelkus savo rankų darbą.

Zara, Bershka, HM ir kiti prekiniai ženklai visuomet turi ką pasiūlyti eškantiems madingų ir nebrangių drabužių. Tai, kad kainos prieinamos kone visiems, turi ir neigiamą pusę - gatvėje apstu panašiai ar netgi aip pat apsirengusių damų. Tai ką daryti, kai norisi išsiskirti, bet Lietuvių dizainerių drabužiams neturi pakankamai pinigų?

Vienas iš paprastesnių būdų, kuris beje nereikalauja nei gebėjimo siūti ar modeliuoti, tai pins'ų ir priklijuojamų emblemų panaudojimas. Tiesiog, pasitelkiame kiek fantazijos, panaršome ir pasižiūrime, kas yra pasirinkime, ir pritaikome prie savo džinsinio švarkelio, šortų ar tos pačios Zaroje įsigytos maikutės.

Pas mus rasite priklijuojamas emblemas, tad nuo čia galite ir pradėti: PRIKLIJUOJAMOS EMBLEMOS

Jas ant rūbų tvirtiname dviem būdais: prisiuvame arba prilyginame. Tiek vienas, tiek kitas yra patvarūs. Ir voila, turime naujai gimusį savitą drabužį!

O čia pateikiame žingsnius, kaip galite prilyginti pasirinktą emblemą:

1. Paguldykite gaminį ant lyginimo lentos. Norint, kad emblema užsiklijuotų taisyklingai, gaminys turi būti išlygintas. Jei tai kuprinė ar kitas kietesnio audinio aksesuaras, kurį sunku išlyginti, padarykite viską, kad vieta ant kurios klijuosite emblemą, būtų kaip įmanoma lygi.

2. Padėkite emblemą ant norimos klijuoti vietos pleistru (lipnia dalimi) į apačią.

3. Įkaitinkite lygintuvą. Naudokite šilčiausią, audinio toleruojamą temperatūra.SVARBU. Įsitikinkite, kad parinktis „garai“ yra išjungta ir jūsų lygintuvas nėra pilnas vandens.

4. Uždėkite ploną rankšluostį ant emblemos. Rankšluostis apsaugos pačią emblemą ir aplinkinį audinį.

5. Uždėkite įkaitintą lygintuvą ant emblemos ir paspauskite žemyn taip laikydami maždaug 15 sekundžių.

6. Nuimkite lygintuvą ir leiskite emblemai atvėsti. Pakelkite rankšluostį ir patikrinkite, ar ji tvirtai pritvirtinta švelniai trindami kraštus pirštu, bandydami jį pakelti. Jei kraštai pakyla, pakeiskite rankšluostį ir dar 10 sekundžių paspauskite lygintuvu.

Fantazijos ir sėkmės!

Comments

Leave your comment

* Required field

Captcha
navigation