Susipažinkime

Susipažinkime

On:

Manau, pirmiausiai reikia prisistatyti. Esu kilusi Vokietijoje, jaunųjų dizainerių šeimoje. 

Kaip jie man pasakoja, tai pagrindinis kūrybos įkvėpėjas yra miestas, laisvė būti savimi, noras turėti erdvę ir vietą saviems niekučiams ir reikalingiems atributams visiems gyvenimo atvejams. Na ir be abejo, įspūdžiams!

Mano kūrėjai išbandė ne vieną kuprinę tam, kad suprastų, kas yra funkcionalu, patogu ir madinga. Keliauja jie daug. Ypač mėgsta trumpas savaitgalines išvykas į Europos miestus. Dažnai juk tenka suktis tik su rankiniu bagažu, o svoris ir tūris lieka apriboti. Tad rankinio bagažo svorio reikalavimai privertė pagalvoti apie lengvą svorį. Daiktų ir gadgetų, kaip bebūtų, reikia...planšetė, muzika, knyga, nebūtinai elektroninė. Na, ir be abejo, dar reikia vietos pirkiniams, nes dažnai viešėdami vienur ar kitur susigundome ir savo garderobo atnaujinimu:)

Be to, šeima, kurioje gimiau nėra abejinga ir mus supančiai aplinkai, ir kaip be būtų, visi šie su ekologija susiję veiksniai labai stipriai veikė kuriant ir mane. Daugelis modelių yra pagaminti iš perdirbto plastiko. Bet aš ne plastikinė, toli gražu:). Spėju, kad nelabai ir suprastum iš ko aš pagaminta neturėdamas patirties :) 

Taigi, ar pasiimsi mane su savimi į trumpas miestų keliones, atostogas, prie pajūrio ar tiesiog, į susitikimą su kitais aktyvų gyvenimą gyvenančiais hipsteriais? 

Comments

Leave your comment

* Required field

Captcha
navigation