Tapyti kedukai

On:

Nuo šiol pas mus galėsite įsigyti grafikės ir tapytojos Akvilės išpuoštus kedukus. Pasirinkime rasite converse tipo kedukų bei espadrilių. Tačiau, turime dar geresnę naujieną tvarios mados sekėjams. Akvilė tapo ne tik ant naujų kedukų, bet ir ant Jūsų turimų. Tad jei norite atnaujinti savo turimus batukus - pataikėte ten kur reikia.

O kaip viskas prasidėjo. Gavome užklausų nutapyti ne džinsinius švarkelius, o batukus, tad sugalvojome padirbėti šiuo klausimu. Akvilė, iki šiol tapiusi gausybę paveikslų ir paveiksliukų, kibo į darbus. Pasibandė skirtingus dizainus, skirtingas medžiagas ir panašu, kad kūrybai ribų nėra. Todėl mūsų asortimente rasite vis naujus dizainus, kurių iš esmės stengsimės nekartoti, kad tie kas įsigyja, tikrai turėtų išskirtinį, o ne masinės gamybos aksesuarą.

Tiems, kas turi viziją, tačiau nemoka tapyti, siūlome tą viziją papasakoti mums, atsiųsti savo batus (arba išsirinkti modelį iš mūsų turimo asortimento) ir vizija atguls ant batų. Klausiate kokio sudėtingumo pieinį įgyvendinsime? Turbūt be derybų nematysite galimybių, bet sudėtingų piešinių Akvilei bent jau aš neradau :).

Beje, tapymas galimas ne tik ant medžiaginių, bet ir ant odos gaminių.

Comments

Leave your comment

* Required field

Captcha
navigation