Praktiškos dovanos

Praktiškos dovanos

On:

Ar pastebėjote, jog  tam tikriems dalykams gailime pinigėlių, todėl labai džiaugiames gavę juos dovanų?

Daugelis mūsų rinkdami dovaną savo artimiesiems, draugams ar darbo kolegoms susiduriame su problema - ir ką visgi jiems nupirkti. Kartais būna labai paprasta, nes jis ar ji kurį laiką kalbėjo apie ką jau kuris laikas pasvajoja. Kiti turi hobi. O tai irgi puiku. Nors tiesa sakant hobi "dalykėliai" dažniausiai kainuoja ne taip jau mažai. Na o ka darome su tais, kurie nėra lengvi riešutėliai?:)

Aš karts nuo karto į google paiešką vedu - dovanui vyrui, dovana tėčiui, dovana aštuoniolikmečiui ir panašiai. Kartais padeda. Tačiau šį kart pakalbėsiu iš savo patirties. Aš pati dažnai noriu mielų daikčiukų, be kurių iš esmės galiu gyventi. Jie kainuoja ne 5 eurus, Todėl ir neperku. Vis galvoju, jog kada nors prie progos. Taigi, tokia proga yra "gauti dovanų"!

Juk puiku, ar ne? Gražus, stilingas daikčiukas, kuriam pats lyg ir gaili pinigėlių, štai ir atsiranda tavo aksesuarų lentynoje. Pnašiai kategorijai priskirčiau ir kompiuterių dėklus. Turime nešiojamą kompiuterį, tai tikėtina turime ir dėklą jam. Bet ar jis tas, kuris mielas ir stilingas?

Comments

Leave your comment

* Required field

Captcha
navigation